2019-2020 Eği̇ti̇m-Öğreti̇m Yılı Güz Yarıyılı Li̇sansüstü Programları (II. Alım) Bilim Sınavı ve Mülakata Gi̇recek Aday Öğrenci̇ Li̇steleri̇

ÇEVİRİBİLİM ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.04.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CZ01 Numaralı Derslik

1.      LAILO MAKKAMBAYEVA *

*İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

ÇEVİRİBİLİM ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

(II. ALIM) BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CZ01 Numaralı Derslik

1.      ABDULLAH KARAAKIN

2.      İREMNUR ERGÜL *

3.      MÜGE DURUKAN *

4.      SELEN ŞAHİN

*İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

EKONOMİ VE FİNANS ANABİLİM DALI (TÜRKÇE) TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok CZ10 Numaralı Derslik

1.      İDRİS HANCIOĞLU

2.      SAMIQ IMANOV ***

3.      TAHA ALTIKULAÇ

 ***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

FELSEFE ANABİLİM DALI

TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CZ07 Numaralı Derslik

1.      AHMET ÇAĞATAY GÜRSES

2.      HATİCE ARPACI

3.      HİLAL NİSA İLGAZİ

4.      RÜMEYSA NALKIRAN

PSİKOLOJİ ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

(II. ALIM) BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CZ11 Numaralı Derslik

1.      BÜŞRANUR EKİNCİ *

2.      MUHAMMET EMİN KARAKUZU *

*İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER ANABİLİM DALI

TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (%30 İNGİLİZCE) (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CZ05 Numaralı Derslik

1.      MAJDI NEMA **

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

TARİH ANABİLİM DALI

DOKTORA PROGRAMI (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CZ06 Numaralı Derslik

1.      KENAN KAYA

TARİH ANABİLİM DALI

TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CZ06 Numaralı Derslik

1.      BETÜL DEMİRAĞ

2.      EKREM YENER

3.      SELAHATTİN HANTAL

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ (HADİS) ANABİLİM DALI

DOKTORA PROGRAMI (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CE111 Numaralı Derslik

1.      SERPİL AKMEŞE

 

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ (HADİS) ANABİLİM DALI

TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CE111 Numaralı Derslik

1.      ABDURAHİM AYDIN ***

2.      BAYAN ALALI ***

3.      MUHAMMED ŞEHİT BULAT

4.      NESLİHAN UYANIK

5.      ŞEYDA KAPICIOĞLU

***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ (İSLAM HUKUKU) ANABİLİM DALI

DOKTORA PROGRAMI (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CE111 Numaralı Derslik

1.      FEZANUR GÖKÇEN

2.      FAIZULLAH FAYYAZ **

3.      ZEYNEP BÜŞRA BEŞİKCİ

**Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ (İSLAM HUKUKU) ANABİLİM DALI

TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CE111 Numaralı Derslik

1.      ABDULLAH YASİR CAN

2.      ABULIMITI NAJIBAI **

3.      AHMET AŞIK

4.      AYŞE BETÜL IŞIK

5.      EBRAR AVŞAR

6.      FATİH SAĞLAM

7.      HALİME YAVUZ

8.      IBRAHIM CAMARA

9.      KÜBRA KOŞMAZ

10.  MERYEM BÜŞRA SORUT ***

11.  MUHAMMED YASİR OKŞAR

12.  MUSAB ENES ALTUN

13.  MUSTAFA SALİH ABDULKADİR DENİZ

14.  NURETTİN BAYRAKTAR

15.  ÖMER FARUK BEŞER

16.  SUBİNUER TUERSUNNİYAZİ

17.  ŞEYMA AYDIN

18.  XXX REZIYA AINIDING

19.  YAHYA GÜDENDEDE

**Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ (KELAM) ANABİLİM DALI

DOKTORA PROGRAMI (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CE111 Numaralı Derslik

1.      AMINA SMITS AKILMA **

**Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ (KELAM) ANABİLİM DALI

TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CE111 Numaralı Derslik

1.      ANWARUL AZIM

2.      AYŞENUR NİSA UZUN

3.      EDA GÜNEY

4.      MEHMET ESAD EMEKLİ

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ (TEFSİR) ANABİLİM DALI

TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – CE111 Numaralı Derslik

1.      ABDULKERİM SAYILGAN

2.      EMİNE NUR KUŞDEMİR

3.      ENES KOÇ ***

4.      HİLAL YÜKSEL

5.      İSMAİL SAMİ ARSLANTÜRK

6.      MUSA HANCIOĞLU

7.      OSMAN FİDAN ***

8.      TUBA ÇOBAN

9.      TUERSUNNIYAZI YILIMUNUER

***Transkriptini sınav gününde ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ANABİLİM DALI

DOKTORA PROGRAMI (II. ALIM)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – C118 Numaralı Derslik

1.      AYŞE GÖZDE ŞAHİN ***

2.      AYŞE YEŞİL

3.      HATİCE AKBULUT

***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ANABİLİM DALI

TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

(II. ALIM) BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 17.09.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C Blok – C118 Numaralı Derslik

1.      HÜLYA MERVE GÜLTEKİN

2.      HİLAL AGCA

3.      MERVE AYAZ

4.      MUHAMMED MÜCAHİT FİDAN

5.      MUSTAFA DARAMA

6.      SERKAN AKSOY

7.      SEVNUR DORUK ***

***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!