2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Programları Bilim Sınavı ve Mülakata Girecek Aday Öğrenci Listeleri
ÇEVİRİBİLİM ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Altunizade Yerleşkesi - SÜREM Binası - Çeviri Teknolojileri Laboratuvarı
1.       BARJUNAİD CADİR **
2.       BURAK EFE 
3.       FERİT ACAR 
4.       ÖZNUR YANAR TORBALI
5.       SERPİL YAVUZ ÖZKAYA
6.       XXX ATİXİANGULİ YİMİER *
7.       YUSUF ÇERİBAŞ 

*İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

**Türkçe ve İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!


ÇEVİRİBİLİM ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Altunizade Yerleşkesi - SÜREM Binası - Çeviri Teknolojileri Laboratuvarı
1.      AİBAIMU WUBULIKASIMU *
2.      ANZHELİKA BİTAEVA *
3.      BURAK BAŞAK 
4.      BÜŞRA GÜNDOĞDU
5.      CEYDA COŞKUN *
6.      DİLEK SAKARYA USTA
7.      ERCAN ÇATALBAŞ
8.      İKBAL BÜYÜKKANTARCI
9.      İREM CEREN DOĞAN
10.  MERVE CEREN YÜKSEL
11.  NESLİHAN YAKUT *
12.  NİLÜFER ERSÖZ***
13.  NURAY YÜKSEL* 
14.  SACİDE GÖKGÖZ 
15.  SENA SİNARER 
16.  ŞİFANUR DEMİR 
17.  ŞÜKRAN ATAK * 
18.  YAHYA ALMOTAWAQ **

*İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

**Türkçe ve İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!


EKONOMİ VE FİNANS ANABİLİM DALI (İNGİLİZCE) TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer:  Ümraniye Yerleşkesi 2. Kat- Seminer Odası I / Seminar Room I
1.      ABDUL MUNİR RAHMANI*/**
2.      ABDULBORİ SHERALİEV*/**
3.      ABDULKADİR PINARBAŞI**
4.      ABDURRAHMAN TÜREL*/**
5.      ABSHİRO KHALİF ABDİLLAHİ*/**
6.      AWOL USMAN*/**
7.      AYŞE BETÜL EROĞLU**
8.      BAKYTGUL ZHAKSYGALİYEVA*/**
9.      BENAN GEDİK*/**
10.  BÜNYAMİN ENES ÖZBAŞ
11.  CİHAT ERDEM*/**
12.  EYYÜP ASLAN*/**
13.  HÜLYA ÇAKIR*/**
14.  İSMAİL KARA*/**
15.  İZAURA MURAT**
16.  KORKUT BAYAR*/**
17.  MOHAMED ABDULHİ MOHAMED*/**
18.  MUHAMMET FERHAT YEŞİL**
19.  OĞUZHAN UYSAL*/**
20.  OLOGH BİG NASRAT**/***
21.  OSMAN GÜÇİN*/**
22.  ÖZGEN MICIK** 
23.  SAMİRA ALİA*/**
24.  SERHAT GEÇİNİR*/**
25.  UĞUR EKER 

*Need to bring all required documents./ Gerekli tüm belgeleri getirmelidir.

**İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

***Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!


EKONOMİ VE FİNANS ANABİLİM DALI (TÜRKÇE) TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
MÜLAKAT SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Tarih: 06.07.2017 Saat: 12.15 Yer: Ümraniye Yerleşkesi 2.Kat - Seminer Odası I / Seminar Room I
1.      ABDULBAKİ BULUT*
2.      ABDÜLKADİR PINARBAŞI
3.      BÜNYAMİN ENES ÖZBAŞ
4.      CAN KATAK* 
5.      ÇAĞDAŞ ÇETİNKAYA*
6.      EYYÜP ASLAN* 
7.      FUAT TAŞKIN* 
8.      HÜSEYİN ÖZTÜRK*
9.      MUHAMMET ÖZTÜRK*
10.  OLOGH BİG NASRAT**
11.  ÖZGEN MICIK 
12.  ROUXİANGULİ MAİMAİTİTUERSUN*/**
13.  SAİF NAJM SHATTİ**
14.  SERACETTİN ÖNDER CANSU*
15.  TUGAY ÖZALP* 
16.  UĞUR EKER 
17.  UMUT DEMİREL* 

*Gerekli tüm belgeleri getirmelidir./ Need to bring all required documents.

**Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!


FELSEFE ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Altunizade Yerleşkesi – D Blok 2.Kat - DG07-08-09 Numaralı Derslikler
1.      AVAŞİN YORULMAZ *                                 
2.      BEYZA TANER*                                          
3.      CENKER OKTAV 
4.      DUYGU EMANET*
5.      EBUBEKİR MUHAMMED DENİZ
6.      ERKAM BODUR 
7.      HALUK DOĞAN 
8.      ICLAL MAKBULE TOPRAKKAYA ÖZDOĞAN*   
9.      MEHMET AKİF BAYRAM
10.  MEMDUH YASİN ÖZYALVAÇ*                    
11.  MESUT GÜLENÇ*                                       
12.  NUR ŞAHANKAYA
13.  RIDVAN CİRU 
14.  UFUK ÇIKMAZ 
15.  YAKUP EMRE KARAŞAHAN
16.  ZEYNEP DÜZEN *                                     

*Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!


FELSEFE ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Altunizade Yerleşkesi – D Blok 2.Kat- DG07-08-09 Numaralı Derslikler
1.      ALİ ÇALIKOĞLU*                             
2.      AYTEKİN KANKAYNAR *                  
3.      BAKİ KARAKAYA
4.      BELKIS MEMİŞ 
5.      BİLAL DEMİREL 
6.      BOUNGİAMİN İMAM EFENDİ
7.      BÜŞRA NUR YÜKSEL
8.      ELİF ACAR 
9.      ELİF AFRA EROĞLU
10.  ELİF AVCI*                                      
11.  EMİNE MUTLU 
12.  EMİNE URAL 
13.  ENİS ÇİL 
14.  EROL EKER 
15.  EYYÜP ASLAN*                             
16.  FERHAT ATAY 
17.  FUNDA BAYINDIR
18.  GÜRKAN SAĞIR 
19.  HALİME HİCRET GÜLTEKİN
20.  HAVVA GÜLERKEK *                        
21.  HAYRETTİN NEBİ GÜDEKLİ
22.  HAZAL KIZMAZ 
23.  HİLAL PİNAZ 
24.  HÜLYA ÇAKIR*                                 
25.  HÜSEYİN ÖZDEN 
26.  HÜSEYİN ÖZDEN 
27.  İLAYDA ŞAHİN*                               
28.  İSLAM ŞÜKÜROV*                          
29.  KÜBRA BAYRAM ÇİLESİZ
30.  MEHMET ESENDEMİR
31.  MELİKE KELEŞ DİNÇER
32.  MUHAMMED İSHAK ÖZER
33.  MUHAMMED KÜRŞAT TAŞKIN *    
34.  MUHAMMET SELİM TEKE
35.  MUHARREM KOCADERE *               
36.  MUSTAFA GARGAR
37.  ÖMER ODABAŞ 
38.  ÖMER ÖCALAN 
39.  ÖMER ŞAKİR*                               
40.  ÖZGÜR GÖVEN 
41.  RUKİYE ALPER 
42.  SADIK ASLAN*                                
43.  SEVİL ASLAN 
44.  SHQİPRON BOBAJ*                          
45.  SONGÜL ÖNAL *                             
46.  SÜMEYYE SİPAHİOĞLU
47.  ŞEYMA KARAŞAL *                         
48.  ŞEYMA NUR TAN 
49.  TURAL OSMANOV**
50.  VEDAT DEMİRBİLEK
51.  VİLDAN KARABERZAT *                    
52.  ZAUR BAYOGHLU
53.  ZEYNEP DEMİR 
54.  ZEYNEP DENİZ 


*Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

**Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!


TARİH ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Altunizade Yerleşkesi – D Blok 3. ve 4.Kat - DH07-08-09-DI02 Numaralı Derslikler
1.      ALİ SESLİKAYA 
2.      AYDA BEKTAŞ 
3.      BEYZA KARAKAYA*
4.      EFE NACİ ERTEN 
5.      EMİNE ŞAHİN 
6.      FERİDE BOZCU 
7.      İBRAHİM HALİL ELKOCA
8.      MEHLİKA ÜSTÜNDAĞ
9.      MESUT SAYAN 
10.  OSMAN KARA* 
11.  OSMAN ÖZKAN 
12.  PINAR TARLAK 
13.  RÜÇHAN BUDAK*
14.  TURGAY KOÇAK 
15.  ÜLKÜ KÜÇÜK 

*Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!


TARİH ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Altunizade Yerleşkesi – D Blok 3. ve 4.Kat- DH07-08-09-DI02 Numaralı Derslikler
1.      ABDULMELİK ARGIN
2.      AHMET BALTACI
3.      AHMET KARABACAK
4.      AHMET KEMAL TALHA ÇAĞATAY
5.      ALİCAN KOYUNCU
6.      ALİHAN ÇETİNER
7.      ANIL ÜLKER 
8.      ATİLLA GÖLBAŞI 
9.      AYNUR EMER 
10.  AYNUR TÜRKECAN
11.  BAHAR ERİŞMİŞ 
12.  BAHAR TEKİN 
13.  BERKAY ÇAKIR 
14.  BİLAL ŞANVER 
15.  BÜŞRA CANSIZ 
16.  BÜŞRA İPEK AVCI
17.  BÜŞRA TERZİ 
18.  CELAL ERHAN TETİK
19.  CÜNEYT YAŞAR 
20.  ÇAĞLAR GÜNDÜZ
21.  DİLEK KOÇ 
22.  EBRU NİSA YILMAZ
23.  EMİNE GÜZEL 
24.  ENSAR ALTUĞ BAŞARAN
25.  ERSEL ŞEN 
26.  ERVA SAĞLAM 
27.  ESMA TAZEGÜL 
28.  ESRA KARADAĞ 
29.  ESRA TOKER 
30.  EYYÜP ASLAN* 
31.  FADİME KARAASLAN*
32.  FARUK AKYILDIZ 
33.  FATİH GEDİK* 
34.  FATİH İYBAR 
35.  FATMA KÜBRA AKYÜZ
36.  FATMA NUR COŞKUN
37.  FATMA ŞAHESTE ŞAHİN
38.  FEYZANUR CEYLAN
39.  FİRDEVS YILDIZ* 
40.  FİRDEVSİ ESMA TUĞLA
41.  GİZEM YILDIZ 
42.  GÖKHAN AYGANER
43.  GÖRKEM DANOĞLU
44.  GÜLHAN BİNGÖL 
45.  GÜLİZAR MANAV*
46.  HAKAN CENGİZ 
47.  HALİT ATALAY HİSLİ
48.  HASAN CİHAN YEŞİLGÖZ
49.  HİLAL KÖROĞLU 
50.  HÜLYA ARSLAN* 
51.  HÜSEYİN AKTAŞ 
52.  HÜSEYİN BAKIR 
53.  İBRAHİM BAYRAGDAROV*
54.  İSKENDER EROL 
55.  İSLAM ŞÜKÜROV*
56.  İSLİM ASLAN* 
57.  JEREN MATİYEVA
58.  KUBİLAY MUHAMMET ÖZDEMİR
59.  KÜBRA ERDOĞAN
60.  MEHTAP SAPANCI
61.  MELEK EYİGÜN 
62.  MERT DABAN 
63.  MERVE AKTAŞ 
64.  MERVE COŞAR BEYAZIT
65.  MERVE KURUCA 
66.  MERVE NASER 
67.  MERYEM DEMİR*
68.  MERYEM TORUN 
69.  MERYEM TORUN 
70.  METE SAĞLAM 
71.  MİKAİL ERGÜVEN*
72.  MİKAİL TÜRKER BAL
73.  MUHAMMED İSHAK ÖZER
74.  MUSTAFA EKEN 
75.  MÜGE KORKMAZLAR
76.  NAZLICAN KÜBRA FIRAT*
77.  NEŞE ÖZTÜRK 
78.  ONUR KABAK 
79.  ÖMER EKREM KEÇECİ
80.  ÖZGÜR GÖVEN 
81.  SEDA KANCA* 
82.  SEDA ÖZSOY 
83.  SELMAN MUHAMMET BERTA
84.  SERKAN TEMİZ 
85.  SERRA KULHAN 
86.  SUFANA YILDIZOĞLU
87.  SÜLEYMAN EKİN*
88.  SÜMEYYE ÖZCAN
89.  SÜMEYYE ÖZEL 
90.  ŞEYMA BIYIKLI 
91.  ŞÜKRİYE HANDE EKMEN
92.  UMUT GÜNER 
93.  ZEKİYE MELİKE ADIBELLİ
94.  ZEYNEP GÖÇER 
95.  ZEYNEP SARITEMUR
96.  ZEYNEP TAYFUR 
97.  ZEYNEP YEŞİLYURT
98.  ZHAZİRA ZHAPAROVA
99.  ZİŞAN TEKE 

*Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!


TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Altunizade Yerleşkesi – D Blok 1.Kat - DF07-08-09 Numaralı Derslikler
1.      AYİXİANGULİ YİMİER
2.      DİLARA PINAR ARIÇ
3.      EREN ERTÜRKOĞLU
4.      ESRA YALÇIN 
5.      GÜLBAHAR REÇBER
6.      MUHARREM BAYRAK
7.      MEHMET FATİH UZUN
8.      NİMET İPEK 
9.      ŞEYMA SARI 

 


TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: : Altunizade Yerleşkesi – D Blok 1.Kat - DF07-08-09 Numaralı Derslikler
1.      ABDUL SHUKOOR KOYUK
2.      AYŞE ÜNEŞ
3.      AYŞE YEŞİL
4.      BAHAR ORTAHİSAR
5.      BAHAR YILDIZ
6.      BARIŞ MANGAN
7.      BELGİN ŞAHİN
8.      BİLAL AKYÜZ
9.      BURHAN UĞUR
10.  BÜŞRA ÖZEN
11.  BÜŞRA ÜNAL
12.  DOĞUŞ CAN DELİHASAN
13.  DUYGU TEMEL
14.  ELİF DEMİR
15.  ELİF KURBAN
16.  EMEL ORTAKÇI
17.  EMRAH KOÇAK
18.  ERCAN URAL
19.  ESMA ŞİMŞEK
20.  ESMA TAŞKIN
21.  ESME ARICIOĞLU
22.  FATIMA TÜFEKÇİ
23.  FATİH AKSOY
24.  FATMA KURT*
25.  FATMA TOPCU
26.  FERİDE KURTULMUŞ
27.  GAMZE ÖZTÜRK
28.  GÜLSÜM DAŞOĞLU
29.  HALİL İBRAHİM AYGÜL
30.  HİCRET OSTA
31.  İSMAİL ERKÖSE
32.  KADRİYE YAĞIZ
33.  KÜBRA YILDIZ
34.  MAZLUM KARABOĞA
35.  MEHMET İPEK
36.  MELİKE EREL
37.  MELİKE YAKUT
38.  MENEKŞE ÖZKAYA
39.  MERT ASLAN
40.  MERVE KAMBUR
41.  MİKAİL TÜRKER BAL
42.  MUHAMMED DEMİRTAŞ
43.  MUHAMMED MURTAZA ÖZEREN*
44.  MUHAMMED ZENGİN
45.  MUSA GÜLTEKİN
46.  MUSTAFA GENÇLER
47.  MUSTAFA SAİD GÜÇLÜ*
48.  NAZIM BATUR
49.  NECDET ÖMER ÖZER
50.  NEFİSE KÜBRA OKAN
51.  NEJLA PAÇACI
52.  NESLİHAN DEMİRHAN*
53.  NİDA AYDIN
54.  NURDAN ŞAHİN*
55.  OSMAN DEMİREL
56.  ÖMER İLBAŞ
57.  PINAR KOCAAĞA
58.  RUKİYE EDE
59.  SAHURE ERDEM
60.  SAİME ÇAKMAK
61.  SAİT KARAKUŞ
62.  SEFA AKBAŞ
63.  SEMİHA NUR MIHÇIOĞLU
64.  SERRA ÇINAR
65.  SEVİL KUZU
66.  SİBEL MAHMUTOĞLU
67.  SİNAN ERTÜRK
68.  ŞEYMA ÇELİK
69.  ŞEYMA TOKAT
70.  TUBA ERTEKİN
71.  TUFAN YASSITAŞ
72.  TUĞBA DALKILIÇ
73.  TUĞÇE GÜRPINAR*
74.  TUĞÇE MEÇ
75.  YAĞMUR KÜSKÜ
76.  YEŞİM OCAKÇI
77.  YUNUS EMRE İNAL
78.  YUSUF ÇINAR

*Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!


TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
(İSLAM HUKUKU) DOKTORA PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Altunizade Yerleşkesi – C Blok -1.Kat – Kütüphane Salonu
1.      ABDULKERİM SEYDAOĞLU
2.      AYŞE AKTAŞ 
3.      BİRNUR DENİZ* 
4.      HALİME ÇINAR 
5.      İBRAHİM ÖZPOLAT*
6.      KAMER KAL HUSSİEN*
7.      LUTFULLAH KERİM BİLGİN*
8.      MESUT KULAN* 
9.      NUR ZENGİN 
10.  SEHER ERDEM ÖRS
11.  TUĞBA BURMA 

*Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!


TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI (İSLAM HUKUKU) TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ  
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!  
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!  
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Altunizade Yerleşkesi – C Blok -1.Kat– Kütüphane Salonu
1.      ABDULKADİR AKBAŞ
2.      ABDULKADİR DOĞAN
3.      ABDULLAH ARDA
4.      ABDULLAH KAŞİT
5.      ABDULLAH TUÇ*
6.      ABDULQUDUS IQBAL
7.      ABDULSAMET CİĞER
8.      ABDURRAHMAN YASİR ÖZTÜRK
9.      ABDÜRREŞİT BULUT
10.  ABOBUKAR BATYGOV
11.  AHMET NİYAZİ ÖZDEMİR
12.  AHMET UYANIK
13.  ALİ OUSMAN**
14.  ASUMAN ÇAKIROĞLU
15.  ASYA ONUTÇU
16.  AYGERİM MURZABAY KIZI
17.  AYLA ÇALI*
18.  AYŞE HİLAL ÖZKELEŞ
19.  AYŞE NUR BOZKURT*
20.  AYŞEGÜL ÇOKGEZEN
21.  AYŞENUR AÇIKEL
22.  AZİZE NUR AKYASAN
23.  BAHATTİN AKYOL
24.  BERDİBEK UULU SHEKERBEK*/**
25.  BETÜL PEHLİVAN
26.  BEYZANUR YELEK
27.  BURAK ERGİN
28.  BÜŞRA KARAÇAM
29.  BÜŞRA KESKİN
30.  BÜŞRA ÖZER
31.  DAVUT KARKAR
32.  ELİF BETÜL YILDIRIM
33.  ELİF ŞÜHEDA GÜREL
34.  EMİNE ÇAKAL*
35.  ENES ERDOĞAN
36.  ESAD YÜKSEL
37.  ESMA NUR DEMİRTAŞ
38.  ESRA COŞKUN
39.  FATIMA ZEHRA ERDOĞAN
40.  FATİH NEDİM EPLI*
41.  FATMA ŞEYDA KATRAN
42.  FİRDEVS AKAR
43.  GHASSAN ANFOUF**
44.  GONCAGÜL ŞAHİN KAYA*
45.  GÜLBEYAZ ÖZTOKAY
46.  GÜLNİHAL YILMAZ
47.  HALE NUR KILIÇ
48.  HALİL İBRAHİM ŞAHİN*
49.  HAMDİYE ORHAN
50.  HAMZA BÜYÜKYILDIRIM*
51.  HİLAL NAZLIGÜL
52.  HİLALNUR ÇOLAKEL
53.  HÜLYA ÇAKIR*
54.  HÜSEYİN ŞAVLUK
55.  İSHAK DURMUŞ
56.  İSMAİL GENÇTÜRK
57.  KADER KARACAN
58.  KADİR KINIK
59.  KADRİYE CÖMERT
60.  KÜBRA YAMAÇ
61.  LEYLA AY
62.  LEYLA VEZİROĞLU
63.  MAŞİTE HİCRET KOCAMAN
64.  MEHMET ÇOBAN
65.  MERVE MAHİTAPOĞLU
66.  MERVE RUKİYE DİLLİCE
67.  MERYEM SENA ÖZTÜRK
68.  MESUT ÇETİN*
69.  MESUT GÜLTEPE
70.  MUHAMMED FATİH BÜYÜKKÖRÜKCÜ
71.  MUHAMMED MAHMUD YILDIZ
72.  MUHAMMED TAHA KARA
73.  MUHAMMET EMİN CANLI
74.  MUHAMMET KASIM GÜLTEKİN
75.  MUHAMMET SALİH ASLAN
76.  MUSAB MÜCAHİD İNCE
77.  MUSTAFA AYDIN
78.  MUSTAFA EYCE*
79.  MUSTAFA TANRIVER
80.  MUSTAFA YILDIRIM
81.  MUTLUHAN ILGIN
82.  MÜBERRA ŞEYMA KESKİN*
83.  MÜCAHİDE ENGİN
84.  NAZMİYE CÖMERT*
85.  NUR BÜŞRA AYCIN*
86.  ÖMER DEMİRCİ
87.  ÖMER FARUK ÇAKICI
88.  ÖMER ŞAKİR
89.  ÖMER YILMAZ
90.  RABİA EDAVİYE AYDOĞAN
91.  RAMAZAN ENSAR ERMİŞ
92.  RECEP BAYRAK
93.  RESUL AYGÜMÜŞ*
94.  RUKİYE SARISOY
95.  RUKİYE YİĞİT
96.  RUMEYSA BAYOĞLU
97.  RUMEYSA MERT
98.  SARE GÜLLE DAĞLIOĞLU
99.  SAVAŞ AKTAŞ*
100. SELİM BOZ
101. SEMA NUR TAŞBAŞI
102. SONGÜL TEKİN
103. SÜMEYYE KÖMÜRCÜ
104. SÜMEYYE MİDİ
105. SÜMEYYE OLGAÇ
106. SÜMEYYE PAKSU*
107. SÜMEYYE SOYGÜR
108. SÜREYYA ULUS
109. ŞANBAZ YILDIRIM
110. ŞEBNEM ÖZDEMİR
111. ŞEHBAL AYŞEGÜL ERENAY*
112. ŞEHİDE ATAŞ
113. ŞENEL TOKSÖZ
114. ŞEYDA YAVUZ
115. ŞEYMA ÜLGER
116. ŞURA PERU
117. ÜMMÜ GÜLSÜM YEŞİL
118. YASEMİN YILDIRIM*
119. ZEYNEP ALKIŞ
120. ZEYNEP AYGUTALP
121. ZEYNEP DOĞRU
122. ZEYNEP KOLAK
123. ZEYNEP KUYUCU

*Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

**Türkçe sınavında başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!


TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
(HADİS) DOKTORA PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Altunizade Yerleşkesi – C Blok -1.Kat – CA01 Numaralı Derslik
1.      AHMET ER*  
2.      RAHİME KARAYİĞİT
3.      RAMAZAN ÖGTEM

*Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!


TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
(HADİS) TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: : Altunizade Yerleşkesi – C Blok -1.Kat – CA01 Numaralı Derslik
1.      ABDULLAH ABDAL
2.      ABDULLAH ARDA
3.      ABDULLAH TUÇ*
4.      ABDULSAMET CİĞER
5.      ABDURRAHMAN YASİR ÖZTÜRK*
6.      ALAATTİN GÜLLÜ
7.      ALİ ÇALIKOĞLU*
8.      AYDIN GÜVEN
9.      AYIXIGU MAIMAITIMIN**
10.  AYŞE CAN
11.  AYŞE DİŞLEN*
12.  AYŞENUR SÜZER
13.  BETÜL ABLAK
14.  BEYTULLAH AKYOL
15.  BİLAL ÖMER YIKIM*
16.  BÜŞRA ÇETİN
17.  BÜŞRA ÖZBEK*
18.  CANSU ALTINOK
19.  DİLARA SELAMET*
20.  ELİF KOÇ
21.  ELİF TEL
22.  ENES BÜYÜKSOYLU
23.  FERHAT KOÇYİĞİT
24.  HATİCE GÜVELİOĞLU
25.  HATİCE SEVER
26.  HİLALNUR ÇOLAKEL
27.  HÜMEYRA BULGURCU*
28.  İBRAHİM AKTÜRK*
29.  İSMAİL ARAZ*
30.  MEHMET ANGAY
31.  MEHMET EMİN ÇAY
32.  MEHMET ESAT SEVİM
33.  MERVE NUR ŞAFAK
34.  MESUT ÇETİN*
35.  MUHAMMED ALİ BÜYÜKSOYLU
36.  MUHAMMED ÇAKAL
37.  MUHAMMED KUBİLAY ÖZSAN*
38.  MUHAMMED MAHMUD YILDIZ
39.  MUHAMMED YUSUF HALICIOĞLU*
40.  MURAT AKBANA*
41.  MUSTAFA KOZLUK*
42.  MÜBERRA ŞEYMA KESKİN*
43.  NAZAN GÜL
44.  NİLGÜN NİLAY ÖZEN
45.  NURSENA YILMAZ
46.  ÖMER FARUK CENGİZ*
47.  ÖMERCAN KAÇAR
48.  RABİA GÖKÇE*
49.  RAMAZAN ENSAR ERMİŞ
50.  SAFA NAYİR
51.  SARE ZİYANSIZ
52.  SAVAŞ AKTAŞ*
53.  SEHRAN MAMMADOV
54.  SELAHATTİN ÖZGEN
55.  SELİM ÇELİK
56.  SEMA SAYIM*
57.  SONER ÇELEBİ*
58.  SÜMEYYE SENA GÜVEN
59.  SÜMEYYE TUNÇ*
60.  ŞERİF YILMAZ
61.  ŞEYMA CAN
62.  ŞEYMA NUR KURT
63.  ÜNZİLE YILMAZ
64.  ZEYNEP SOYSAL
65.  ZÜLEYHA ORHAN

*Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

**Türkçe sınavında başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!


TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
(KELAM) DOKTORA PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Altunizade Yerleşkesi – C Blok -1.Kat – AYP 1-2 Numaralı Derslikler
1.      ENSAR GÜLMEZ 

 


TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
(KELAM) TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Altunizade Yerleşkesi – C Blok -1.Kat – AYP 1-2 Numaralı Derslikler
1.      ABDOU WADOUD MAREGA
2.      ABDULLAH ARDA
3.      AHMET FARUK TOPAL
4.      ALANUR ERDOĞAN
5.      ALİ SATILMIŞ
6.      AMİNE GÖKÇEN MUMCU
7.      AYŞE BETÜL TEMEL
8.      BİLAL DEMİREL
9.      BİLAL KÜÇÜK
10.  BURHAN IBRAİMOV
11.  ECE TÜRESİNLER
12.  ELİF YILMAZ
13.  EMİNE NUR MERTOĞLU
14.  ENES YILMAZ
15.  ERKEGUL ABDULLA KYZY**
16.  FARUK MERGEN
17.  FATİH ÇİFCİ
18.  FATMA BOR
19.  HAMDULLAH AKGÜL
20.  HATİCE UYARER
21.  HATİCE UZUN
22.  İSRAFİL ŞEN
23.  MEBRURE HANİFE ÖZBAKIR
24.  MECİT AKSOY
25.  MUHAMMAD NAZİRUL MUBİN BİN ABDUL MOEN
26.  NESMEDİN SERİF
27.  NUR KEVSER AŞÇIOĞLU
28.  NURSEBİL ÖZKAN
29.  ÖMER FARUK BÜYÜKBAŞ
30.  ÖZGÜR GÖVEN
31.  PINAR KOCAAĞA
32.  SEHER YILDIZ
33.  SELFİYE ÖZTÜRK
34.  SİBEL DİNÇASLAN
35.  SİNAN GÜNDOĞDU
36.  SÜMEYYE ÇAĞLAR
37.  ŞEHMUS AKAN
38.  YASEMİN KÖYCÜ
39.  YÜCEL TOSUN
40.  ZEYD TORGUT
41.  ZEYNEP DEMİRTAŞ
42.  ZEYNEP NUREFŞAN AVSEREN
43.  ZİYA ÇETİNTAŞ
44.  AHMET FARUK TOPAL*
45.  ALİ ÇALIKOĞLU*
46.  CASIM EKİNCİ*
47.  ELİF HALİLOĞLU*
48.  MEVLÜT TUNAHAN ALTUNTAŞ*
49.  MUHAMMET YILMAZ*
50.  SÜMEYYE ÜLGER*
51.  YUNUS KILIÇ*
52.  YUSUF ŞİMŞEK*

*Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

**Türkçe sınavında başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!


TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
(TEFSİR) TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Altunizade Yerleşkesi – C Blok -1.Kat – CA05 Numaralı Derslik
1.      ABDELOUAHAB MOUHTARIM
2.      ABDOU WADOUD MAREGA
3.      ABDULKADİR ÇOBAN
4.      ABDULLAH ARDA
5.      ABDULLAH DURSUN
6.      ABDULLAH TUÇ*
7.      ABDURRAHMAN YASİR ÖZTÜRK*
8.      ALAATTİN GÜLLÜ
9.      ALİ ÇALIKOĞLU*
10.  ALİ YAŞAT
11.  AYŞE YILDIZ
12.  BAYRAM KARA
13.  BETÜL KARAKUŞ
14.  BEYZA MERVE TEMEL
15.  BEYZANUR YELEK
16.  BİLAL ÖMER YIKIM*
17.  CİHAT ÖZTÜRK
18.  ESMA TUTAR
19.  ESRA TAVLI
20.  FATMA RUMEYSA ZABIN*
21.  FATMA SENA ÇAM
22.  FEYZA ŞİMŞEK
23.  FEYZANUR TURGUT
24.  HACER TUTAR
25.  HAFSA NUR İPEK
26.  HALİME YAŞAR*
27.  HANDE NURAN ALPARSLAN
28.  HATİCE KÜBRA İSKENDER
29.  HİLALNUR ÇOLAKEL
30.  İHSAN SÜTŞURUP
31.  İSMAİL TANIŞMAN
32.  MERVE BOŞNAK
33.  MERVE GÜMÜŞ*
34.  MERVE ÜNLÜ
35.  MESUT ÇETİN*
36.  MEVLÜT TUNAHAN ALTUNTAŞ
37.  MUHAMMED EMİN METE
38.  MUHAMMED FURKAN CİNİSLİ
39.  MUHAMMED MAHMUD YILDIZ
40.  MUHAMMET KALKAN*
41.  MUSA HANCIOĞLU
42.  MÜCAHİDE MİRZA*
43.  NAZMİYE CÖMERT *
44.  NEFİSE YILDIRIM
45.  NURULLAH İNCE
46.  ÖMER DEMİRCİ
47.  ÖMER FARUK CENGİZ*
48.  ÖMER SAZAK*
49.  PUTRA BAGUS MUCHAMMAD*
50.  RAMAZAN ASLAN*
51.  RAMAZAN ENSAR ERMİŞ
52.  RECEP BAYRAK
53.  RUMEYSA HAFIZOĞLU
54.  SAİT YILDIRIM *
55.  SALİHA TİK
56.  SAVAŞ AKTAŞ*
57.  SEHRAN MAMMADOV
58.  SELİM İLYAZİ
59.  SENA UÇAR
60.  SÜMEYRA HATİCE SANDIKÇI
61.  SÜMEYYA ÇIRAK
62.  SÜMEYYE KÖMÜRCÜ
63.  YUSUF COŞAR
64.  ZEHRA SAKIN
65.  ZEYNEP DEMİRTAŞ
66.  ZEYNEP ÜSTÜN

*Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!


SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER ANABİLİM DALI
TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (%30 İNGİLİZCE)
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ
Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!
Tarih: 06.07.2017 Saat: 10.00 Yer: Ümraniye Yerleşkesi 2.Kat– U214 Numaralı Derslik
1.      ABDİLKADİR IRMAK*
2.      ABDULLAH DURSUN
3.      ABDULMUTALİP PARLAK
4.      AHMET ÜN*
5.      BURAK YUVALI
6.      EMİNE GÖZDE BİLDİŞ
7.      ENES ERDEM YERİNDE
8.      FARİS KANBUR
9.      HALE NUR ÇEBİ
10.  MELİKE MERVE SOYSAL
11.  MERVE SOLAK
12.  MUHAMMED ASIM ÖNCEL
13.  NASHAT SHAWAMREH*
14.  NURHİLAL ÇOMOĞLU*
15.  TEMEL İBRAHİM OĞUZHAN GÖKGÖZ*
16.  TUĞÇE PEHLİVANOĞLU�

*İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!�