2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Programları Bilim Sınavı Ve Mülakata Girecek Aday Öğrenci Listeleri

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
(İSLAM HUKUKU) DOKTORA PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 08.09.2017

Saat: 10.00

Yer:  Altunizade Yerleşkesi -  C Blok -1.Kat – CA06 Numaralı Derslik

1.      ABDULLAH ONUR

2.      FATMA ATEŞ

3.      SEMA ÇAKIR

4.      YUNUS KOCABIYIK

 

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
(KELAM) DOKTORA PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 08.09.2017

Saat: 10.00

Yer:  Altunizade Yerleşkesi -  C Blok -1.Kat – CA06 Numaralı Derslik

1.      MERAL JAHJAİ

 

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
(HADİS) DOKTORA PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 08.09.2017

Saat: 10.00

Yer:  Altunizade Yerleşkesi -  C Blok -1.Kat – CA06 Numaralı Derslik

1.      ENES KAYNAR

2.      UBEYDULLAH EFE

 

ÇEVİRİBİLİM ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 08.09.2017

Saat: 10.00

Yer: Altunizade Yerleşkesi - SÜREM Binası - Çeviri Teknolojileri Laboratuvarı

1.      AYTÜL DURMAZ HUT*

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

 

ÇEVİRİBİLİM ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 08.09.2017

Saat: 10.00

Yer: Altunizade Yerleşkesi - SÜREM Binası - Çeviri Teknolojileri Laboratuvarı

1.      BURAK BAŞAK

2.      MERVE TURGUT*

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

 

EKONOMİ VE FİNANS ANABİLİM DALI (İNGİLİZCE) TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 08.09.2017

Saat: 10.00

Yer:  Ümraniye Yerleşkesi 2. Kat- Seminer Odası I / Seminar Room I

1.      EGZON GËRGURİ*/**/***

2.      FAİK SABRİ ÇAVUŞOĞLU**

3.      FEYZA NUR ÇAVUŞOĞLU**

4.      MOHAMAD ALTRKAWI*/**/***

5.      MUHAMMET FERHAT YEŞİL**

6.      TARİQ ABUSALIM*/**/***

*Need to bring all required documents./ Gerekli tüm belgeleri getirmelidir.

**İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

***Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

 

 

EKONOMİ VE FİNANS ANABİLİM DALI (TÜRKÇE) TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
MÜLAKAT SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Tarih: 08.09.2017

Saat: 14.00

Yer: Ümraniye Yerleşkesi 2.Kat - Seminer Odası I / Seminar Room I

1.      BURAK BAYSAN*

2.      CAN KATAK

3.      EBRU GÜL ŞAVŞET*

4.      FEVZİ TORUN*

5.      GÖKHAN GÜNEY*

6.      GÖKHAN KIZILEL*

7.      MOHAMAD ALTRKAWI*

8.      MUHİTTİN TÜRKOĞLU*

9.      NİYAZ MAMMADOV*/**

10.  SEMİH BAŞAR*

11.  UĞUR AKBAŞ*

*Gerekli tüm belgeleri getirmelidir./ Need to bring all required documents.

**Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

 

 

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
(İSLAM HUKUKU) TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 08.09.2017

Saat: 10.00

Yer:  Altunizade Yerleşkesi -  C Blok -1.Kat – CA06 Numaralı Derslik

1.      ABDULLAH TUNÇEL

2.      AHMET UYANIK

3.      AKHSHOLPAN YERLAN*

4.      AYŞE HÜMEYRA ŞAHİN

5.      AYŞE NUR ÖZDEMİR

6.      BEYZANUR YELEK

7.      EBRAR AKBABA*

8.      ELİF ACAR*

9.      ELİF ŞEN

10.  EMİNE MERCAN*

11.  ENES ERDOĞAN

12.  ESMA KÜÇÜKBAY

13.  ESRA COŞKUN

14.  FATIMA AKTEN*

15.  FATMA NESİBE AYDIN

16.  FATMA ZEHRA ERDOĞAN*

17.  FİRDEVS YILMAZTÜRK*

18.  HALE KEVSER FİŞNE*

19.  HİLAL NAZLIGÜL

20.  MASİH ULLAH AHADİAR*/**

21.  MELDANUR AYDIN

22.  MERVE MAHİTAPOĞLU

23.  MERYEM KELEŞ

24.  MEVLÜT TUNAHAN ALTUNTAŞ

25.  MUHARREM BAYRAM

26.  MUSTAFA EYCE

27.  NESİME TAŞOVA

28.  OMAR HUSSEİN MOHAMED*/**

29.  ÖMER FARUK CENGİZ

30.  ÖMER FARUK ÇAKICI

31.  RESUL AYGÜMÜŞ

32.  SAİD HİLAL NORANİ

33.  SAYED YAHYA HASHİMİ*/**

34.  SELİM BOZ

35.  SERYA SEÇKİN

36.  SONGÜL TEKİN

37.  SÜLEYMAN KÖMÜRCÜ

38.  SÜMEYYE GEÇİN

39.  SÜMEYYE KÖMÜRCÜ

40.  SÜMEYYE OLGAÇ

41.  SÜMEYYE SOYGÜR

42.  SÜREYYA ULUS

43.  ŞEBNEM ÖZDEMİR

44.  ŞEHBAL AYŞEGÜL ERENAY

45.  ŞURA PERU

46.  YUNUS KILIÇ*

47.  ZEYNEP ADANIR*

48.  ZEYNEP DOĞRU

49.  ZEYNEP KOLAK

*Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

**Türkçe sınavında başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

 

 

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER ANABİLİM DALI
TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (%30 İNGİLİZCE)
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 08.09.2017

Saat: 10.00

Yer: Ümraniye Yerleşkesi 2.Kat– U214 Numaralı Derslik

1.      ABDULKADİR AKSÖZ**

2.      FEYZA NUR ÇAVUŞOĞLU**

3.      GÜLNAZ ECE KESİCİ*/**

4.      KAAN KIZILIRMAK*/**

*Need to bring all required documents./ Gerekli tüm belgeleri getirmelidir.

**İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

 

TARİH ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI
BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!
Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 08.09.2017

Saat: 10.00

Yer:  Altunizade Yerleşkesi -  C Blok -1.Kat – CA03 Numaralı Derslik

1.      DAVUT ERKAN

2.      MİNE DURMUŞ�