2018-2019 Bahar Yarıyılı Lisansüstü Programları Bilim Sınavına Girecek Aday Öğrenciler

2018-2019 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı lisansüstü programları bilim sınavına girecek aday öğrenciler aşağıda listelenmiştir.

ÇEVİRİBİLİM ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 30.01.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C-117 Numaralı Derslik

1.      AYŞENUR YÜCEL

2.      AZİZE ALTUNSOY

3.      NADİRE ŞAHİKA BEDİRBEYOĞLU

4.      NALAN BOZAN

5.      SARA AREİQAT*/**/***

6.      TOLKUN HUDAYAROV* 

7.      YAŞAR ERDİN

*İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

PSİKOLOJİ ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 30.01.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C-118 Numaralı Derslik

1.      BERİKA GÖKTÜRK*

2.      PERİNAZ HAMDULLAHPUR

3.      UMUT CAN ÖZBEK

*İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

 

EKONOMİ VE FİNANS ANABİLİM DALI (TÜRKÇE) TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 04.02.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C-329 Numaralı Toplantı Salonu

1.      AZAT OVLYAKULYYEV**

2.      ÇAĞRI FİDAN

3.      FURKAN YILMAZ

4.      MELEK ADEMİ***

5.      SÜMEYRA KILIÇ

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER ANABİLİM DALI

TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (%30 İNGİLİZCE)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Tarih: 04.02.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C-332 Numaralı Toplantı Salonu

1.      ADELA NAZARİ

2.      ANARA BEKBOLOTOVA*/**/***

3.      HALİT SÖYLER*

4.      HAVVA MURIC**

5.      NURHİLAL AKDEMİR*

6.      SALİHA NUR ÇOLAK***

*İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!