2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Programları Bilim Sınavına Girecek Aday Öğrenci Listeleri

Sosyal Bilimler Enstitüsü Öğrenci Alım Sınavları Hakkında Duyuru!

Değerli Aday,

2020-21 Öğrenci Alım Sınavları Ümraniye Elmalıkent Yerleşkesinde yapılacaktır. Sınav süreçlerinin sorunsuz geçmesi için aşağıdaki hususları bilginize sunuyoruz.

  • Yabancı uyruklu adaylar için Türkçe yeterlik sınavı 23 Eylül 2020 Çarşamba saat 10:00’da; İngilizce ve Arapça yabancı dil sınavları 24 Eylül 2020 Perşembe saat 10:00’da; Bilim sınavları ise 25 Eylül Cuma saat 10:00’da başlayacaktır. Mülakatlar 25 Eylül Cuma ve gerek görülürse 26 Eylül Cumartesi günleri gerçekleştirilecektir.
  • Ümraniye Elmalıkent yerleşkesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yanında ve Ümraniye Belediyesi’nin karşısında bulunmaktadır. On beş katlı Kız Konukevi’nin yer aldığı Ümraniye Yamanevler Yerleşkesi ile Ümraniye Elmalıkent Yerleşkesini lütfen karıştırmayınız.
  • Yazılı sınavlarda yerleşkede yer alan tüm sınıflar kullanılacak ve sosyal mesafeye uygun bir düzenleme yapılacaktır.
  • Sınav için bir giriş belgesi düzenlenmemektedir. Yanınızda geçerli bir kimlik belgesi bulundurmanız yeterlidir.
  • Yerleşkeye girildiği andan itibaren maske takılması zorunludur. Giriş kapısında zorunlu haller için maske ve tüm katlarda dezenfektan bulundurulmaktadır.
  • İçecek ve yiyecek ihtiyaçlarınızı Üniversite Kütüphanesinin de bulunduğu A bloğunun beşinci katındaki kafeden temin edebilirsiniz.
  • Mülakat saatleri ve yerleri anabilim dalları tarafından bilim sınav sırasında ilan edilecektir.

Başarılar dileriz.

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü

 

ÇEVİRİBİLİM ARAPÇA ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi  C114 / C113 Nolu Derslikler

1

ABDULGHANI

ALAHMAD***

2

ABDULKADİR

ÇABUK***

3

ALAELDDIN

YOUSEF***

4

AYŞE ZEYNEP

EROĞLU***

5

AYŞENUR

AYDOĞAN***

6

BETÜL

YAVUZ***

7

EMİNE

NOHUT

8

ERVA

DEMİRCİ***

9

FATİH

GÖLBAŞI

10

HASAN CAN

BÖREK***

11

HİLAL

YÜCEL***

12

KEBİRE

BAYINDIR***

13

MERVE

ÖZTÜRK***

14

MUHAMMED FURKAN

ALBAYRAK

15

MUHAMMED HALİL

NOHUT

16

ÖZNUR

BAYRAM

17

RABİA

KALKAN

18

ROHANİ

BARAN***

19

SEMA

SEVİL***

       

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

 

ÇEVİRİBİLİM ARAPÇA ANABİLİM DALI TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi  

 

 

Başvuru sayısı yetersiz olduğu için program açılmayacaktır.

 

 

ÇEVİRİBİLİM (İNGİLİZCE) ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

C113 Nolu Derslik

1

DİLŞEN

ÇAKMAK

2

ZEYNEP

DUYMAZ

 

ÇEVİRİBİLİM İNGİLİZCE ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

C115 Nolu Derslik

1

AMİNE ŞEYMA

ŞAN*

2

ALİ SAFA

YILMAZ*

3

AYSİMA

KORKMAZ

4

BİNNUR

TUNOĞLU*

5

BUŞRA

TEVER

6

BÜŞRA

HACIKÖYLÜ

7

CEM

GÜRLER*

8

CİHAN

ÜNLÜ

9

ELİF

AKDOĞAN*

10

EMİNE

GEDİK UĞUR

11

ERVA

DEMİRCİ

12

ESMA

ASLAN*

13

HATİCE

AKGÖZ

14

HATİCE MERVE

SOHTOĞLU

15

HEDİYE GAMZE

TÜRKMEN

16

HULUSİ ALP

SIRKINTI

17

MEHMET KAAN

SEYRATLI

18

MERVENUR

ÖZTÜRK

19

MUSTAFA SERHAT

OĞUZ

20

NÜKET

KANTÜRK

21

RABİA EMİNE

VARAN*

22

SEMANUR

MUTLU*

23

SENA

GÜNDOĞAN*

24

TUNCAY

UĞUR

 * İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

 

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

C213 Nolu Derslik

1

ERHAN

KIVANÇ

2

FEYZANUR

YILMAZ

3

FURKAN

YANIK

4

HATİCE ŞEYMA

BULUT

5

HÜLYA

ECEVİT

6

M. TARIK

ABLAK

7

NESLİHAN

SANDAL

8

NESLİHAN

SANDAL

9

REŞİT ROJDAR

YILDIZ

10

SERAP

ALEMDAR AYDIN

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

C221 / C215 Nolu Derslikler

1

ALEYNA

AĞUN

2

AYŞENUR

KARA

3

BALA ASLI

CEYLAN

4

BEYZA

SORAL

5

BEYZANUR

BEKMEZ

6

BURAK

KARAGÖL

7

BÜŞRA

ÇELEBİ

8

CEREN

DEDER

9

DİLEK

ÖZTÜRK

10

DİLŞAD

DOĞMUŞ

11

EBRU

BİŞGİN

12

ELİF

AKDOĞANBULUT

13

ENES BURAK

BEDİR

14

FATMA NUR

HACIEFENDİOĞLU

15

FİDAN SENA

AKÇABA

16

HALİL İBRAHİM

KUTLU

17

KÜBRA

SAYHAN

18

KÜBRA ZEYNEP

UYGUN

19

LATİFE KERİME

AKKOYUN

20

MERYEM

OCAK

21

MERYEM

ŞENTÜRK

22

NAİME

SARI

23

NURAY

KAÇAR

24

RABİA

DAŞBAŞ

25

SÜMEYYE

CİNİSLİ

26

SÜMEYYE

KIRIMLI

27

ŞEYMA NUR

UZUN

28

TUĞBA SİMA

EKİZOĞLU

29

ZELAL

TINAR

30

ZEYNEP

DELİ

31

ZEYNEP BEYZA

ATASEVEN

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

EKONOMİ VE FİNANS ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi  

 

 

Başvuru sayısı yetersiz olduğu için program açılmayacaktır.

 

 

ERKEN ÇOCUKLUKTA AHLAK VE DEĞERLER EĞİTİMİ ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

BZ11 / BZ07 Nolu Derslikler

1

BETÜL

DEDE

2

BEYZA

YILMAZ

3

BEYZA MERVE

SAĞLAM

4

DAMLA

ÇALKAP

5

ENES

KARAKAŞ

6

HİLAL

BAYRAKLI

7

HİLAL

ÖZBATMAN

8

HÜLYA

BİLGİLİ

9

HÜMEYRA

KAYADA

10

İSMET AYŞEGÜL

YILDIRIM

11

MELİHA NUR

DEMİR

12

MERVE

BAYAR

13

MERYEM

AKKAYA

14

PINAR

RAMAZANOĞLU

15

RABİA

KURUNER

16

RABİA NİLÜFER

KULAKSIZOĞLU

17

SELVİNAZ

TAŞDEMİR

18

SEMA NUR

AKKAFA

19

ŞEYDA NESLİHAN

AVCI

20

TUĞÇE SENA

KOÇ

21

ZEYNEP

KABADAYI

22

ZEYNEP BEYZA

ATASEVEN

 

 

 

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

ERKEN ÇOCUKLUKTA AHLAK VE DEĞERLER EĞİTİMİ ANABİLİM DALI TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

BZ07 Nolu Derslik

1

CİHAD İSLAM

YILMAZ

2

ELİF

CETİNTAS

3

GÜLTEN

BALCI

4

HACER

DİLMAÇ

5

MEHMET ŞAHİN

HATUNOĞLU

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır

 

FELSEFE ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

 Tarih: 25.09.2020 

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

CZ11 Nolu Derslik

 

1

ASUDE VİLDAN

EFE

 

2

BEGÜM

YİĞİT

 

3

BOUNGIAMIN

IMAMEFENDI

 

4

ELİF

YARGICI

 

5

EMRE

MERT

 

6

ENES

KAVAK

 

7

EYÜP ENGİN

KÜÇÜK

 

8

HALİME HİCRET

GÜLTEKİN

 

9

HASAN

KESKE

 

10

MEHMET

ESENDEMİR

 

11

ÖZGÜR

DAYAÇ DANDERE

 

12

ÖZLEM

KARA

 

13

PELİN

YELTEKİN

 

14

REFİKA

ANGKASA

 

15

SEDEF

KARAKAŞ

 

16

SEVİNÇ

AKAY

 

17

SÜMEYRA

YILMAZ

 

18

ŞEYMA NUR

TAN

 

19

TALHA

KÜÇÜKKAYA

 

20

TUĞBA

EKİNCİ

 

21

ZEYNEP

ANDİÇ

 

 

FELSEFE ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

CZ08 / CZ07 Nolu Derslikler

1

ABDULATİF ALİ

OSMAN

2

AHMET

KARACA

3

ALLAGULY

REJEPALYYEV

4

AYŞE

SÖNMEZ

5

AYŞENUR

UZUN

6

BARAN

BİNGÖL

7

BAYRAM

SOLHAN

8

EDANUR

KAYA

9

ELİF

KIZIL

10

EMİNE

ÇELİK

11

EMRAH

ALAĞAŞ

12

FATMA

GÜNEŞ

13

FUNDA

TAN

14

FURKAN

KABADAYI

15

GÜLLÜ

ŞEN

16

HACI OSMAN

YANIK

17

HALİL İBRAHİM

ÇEŞME

18

HALİL İBRAHİM

İŞLİYEN

19

HAMZA

ŞİŞMAN

20

HASAN REMZİ

EKER

21

HATİCE KÜBRA

KAFALI

22

HATİCENUR

AALAN

23

HİCRET

GÜNCÜM

24

MAHSUN

ŞAKİR

25

MAŞİDE

YÜKSEL

26

MEHMET ZAHİT

SEZER

27

M. EMİN EYÜP

KÖSE

28

M. MAĞSUM

GÖKYÜZ

29

M. HASAN

KILIÇ

30

MUSTAFA

GÜL

31

NİDA

UYSAL

32

NİLAY

AYDOĞAN

33

OĞUZHAN

TÜRKMEN

34

SAHİP

KILIÇ

35

SALİHA

BASATEMÜR

36

SALİHA ZİŞAN

SEVİM

37

SELMAN

YILMAZ

38

SEYİT

ESEN

39

YUSUF FERZAN

YÜKSEL

40

ZEYNEP

SÜSLÜ

41

ZUHAL NURBANU

SARIYAŞAR GÖKDEMİR

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

FELSEFE VE DİN BİLİMLERİ ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

BE107 / BE106 Nolu Derslikler

1

AHMET EMİN

AKYÜZ

2

AİBOPE

KEMELDİNOVA

3

AKİLE SERRA

TÜZGEN

4

ASADULLAH

KHALİD

5

BERTAN

BİLGİÇ

6

BÜSRA

JALALOV

7

BÜŞRA

VARIR

8

DUYGU

VERİM

9

EMRAH

ALAĞAŞ

10

EMRULLAH

BİLGİN

11

ENES

KARAMAN

12

ENİSE

AKINCI

13

ERKAM

ERTÜRK

14

ERVA

AGÂH

15

ERVA

DUMAN

16

FAHRETTİN

ARI

17

FATİH

DURSUN

18

FATMA

GÜLER

19

FATMA

ERDAL

20

FATMA

ÇOBAN

21

HACI OSMAN

YANIK

22

HAMİYENUR

TEKİN

23

HASAN ERKAM

ÇAKIR

24

HASAN HÜSEYİN

ÇAÇAN

25

İBRAHİM ESAD

ERGEN

26

İLKNUR

AYDIN

27

KERİMAN

AKDEMİR

28

KÜBRANUR

EKER

29

MAHSUN

ŞAKİR

30

MEHMET ZAHİT

SEZER

31

MUHAMMED

KAHRAMAN

32

MUSA

DEMİRKURT

33

MÜBERRA

ÖZTÜRK

34

NİDA

UYSAL

35

NURULLAH SERHAT

KULAKLI

36

ÖMER FARUK

UYSAL

37

RUVEYDA

ÖZGÜR

38

SARE NUR

HACIİBRAHİMOĞLU

39

SELMA

TONOĞLU

40

SELMAN

YERLİ

41

SENA

ÖZDEMİR

42

TUĞBA

TAKTAK

43

ÜMMÜYE BEYZA

SÖZEN

44

YUSUF

SEYARCI

45

ZEHRA NUR

ÇALĞAN

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI (HADİS) DOKTORA PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

BE109 Nolu Derslik

1

İSMAİL

KOÇ

2

MUHAMMED VEYSEL

EMEN

 

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI HADİS TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

BE101 / BE104 Nolu Derslikler

1

AFTAB ALAM J. AKHTER

SHAIKH

2

AHMET

AKTAŞ

3

ALİM CAN

BALCI

4

AYKUT

ÖZTÜRK

5

AYŞE

ÇELİK

6

BAKİ

GÖNÜLLÜ

7

CİHAD CEVAHİR

KOÇ

8

ELYESA

TAHİRLER

9

ENES

AKŞEN

10

ENES

TARHAN

11

FATİH

DOST

12

FEVZİ

TOKER

13

FEYZA NUR

ACUN

14

FİRDEVS

GÖGEM

15

FURKAN

GÜZELAYDIN

16

GÜLSÜM

YILDIZ

17

HALİT CİHANGİR

ALTUNAY

18

İBRAHİM CELİL

ÖZENDİ

19

İSMAİL HAKAN

TEZER

20

KÜBRANUR

ÖZBEY

21

MUHAMMED EMİN

ERGÜLER

22

MUHAMMED ENES

GÜZEL

23

MUHAMMET MASUM

SANIR

24

MÜCAHİD ŞAMİL

GÜREL

25

ÖZNUR

CİVELEK

26

RAMAZAN SAMİ

KÖSE

27

SALİH

DOĞANAY

28

SELMAN

SARICAN

29

SÜMEYRA

BOYALIK

30

ŞAFAK

AVCİL

31

TARIK FURKAN

ÖZKAN

32

ÜBEYDULLAH

ÖZDEMİR

33

ÜSAME

ÇİÇEK

34

YAKUP

ALVER

35

YUNUS

YILDIRIM

36

ZİŞAN NESLİŞAH

BULUT

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

İSLAM EKONOMİSİ VE FİNANS ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi  

BZ01 / BZ09 Nolu Derslikler

1

ABDIRAHIM

HERSI

2

ABDULLAH

KIZILTAŞ

3

ABDULLAH

UYSAL

4

ABDULLAH

GİDER

5

ABDULLAH

KÖKER

6

ABDULLAH ÜSAME

BUDAK

7

AYŞENUR

TOPAL

8

BİLAL

YILDIRIM

9

EMİNE NUR

İNCE

10

EMRE

İBİŞ

11

EMRE

PAK

12

EMRE OSMAN

AKBAŞ

13

EMRULLAH AHMED

DEMİREL

14

FATMA

İŞLEK

15

HACER NUR

KORKMAZ

16

HAKAN SAFA

YILMAZ

17

İSMAİL HAKKI

TOPAL

18

MAHMUT ESAT

MUTLU

19

MEDİNE

SICAKYÜZ

20

MEHMET RAŞİT

GÜNEŞ

21

MERVE

SOYLU

22

MERVE

KAHRAMAN

23

MUHAMMED YUSUF

ÇALIŞAN

24

ÖMER

BAYRAKTAR

25

ÖMER ALİ

ALTUNKAYA

26

RABİA

ŞİMŞEK

27

RUMEYSA

KURTULMUŞ

28

SEHER NUR

AĞAÇ

29

YUNUS EMİN

KARAAYTU

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI (İSLAM HUKUKU) DOKTORA PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

BE109 Nolu Derslik

1

AYŞE BETÜL

YENER

2

ESRA NUR

ŞAĞBAN

3

FERDA

ESENGÜN HASEKİOĞLU

4

FEZANUR

GÖKÇEN

5

HATİCE

BATMAZ

6

HASAN

DEMİR

7

HÜSNÜ HAMİYET

ALTIN

8

MUSTAFA

YILDIRIM

9

TAHA YASİN

TAN

10

YUNUS

ALÇIK

11

ZEYİD

KORKMAZ

 

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI İSLAM HUKUKU TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

BE114 / BE115 Nolu Derslikler

1

ABDİLAMİT

ABDİMALİK UULU

2

ABDULLAH

ACUN

3

ABDULLAH ENES

MOLLAOĞLU

4

ABDÜLKADİR

DURAL

5

ALİ OSMAN

ÇETİN

6

ALİ RAMAZAN

ARİF

7

AYŞEGÜL

DEĞİRMENCİ

8

BURAK TALHA

ÖGÜÇ

9

CENGİZ

GÜLER

10

DERYA

AKASLAN

11

EBU BEKİR

DOĞAN

12

EMİNE

SEVİNDİ

13

EMRAH

GÖKMEN

14

EMRE MERT

ER

15

ESMA

İLGİN

16

ESRA DÜRDANE

ÖZEKİN

17

FATMA

YİLMAZ

18

HALİL

SARIKAYA

19

HANDE

YAVUZ

20

HATİCE KÜBRA

ARSLAN

21

MAHMUT SAMİ

ÖZTÜRK

22

MEHMET AKİF

ÜZÜLEN

23

MUHAMMED

EROĞLU

24

MUHAMMED

ŞAHİN

25

MUHAMMED MURAT

YILMAZ

26

MUHAMMED MUSAB

GÖKSÜN

27

M. MUSTAFA

KÜÇÜK

28

M. ÖMER FARUK

SERT

29

MUHAMMED YASİR

OKŞAR

30

MUHAMMED ZAHİD

KÖKTAŞ

31

MUKADDES

DURAK

32

MUSA

TÜRKMEN

33

MUSAB

TOPAL

34

MUSTAFA

İNCE

35

MÜCAHİT

BİLGİÇ

36

NURETTİN

BAYRAKTAR

37

NUSRET

AYDIN

38

ORHAN

AKAT

39

ÖMER

YALÇINKAYA

40

REVAHA TAYYİP

TARUZ

41

SEMA

AKÇAY

42

SULTAN

KAPLAN

43

SÜMEYYE

SALİHOĞLU

44

ŞEYMA

CENGİZ

45

YASİN

ÇELİK

46

YUNUS EMİN

KARAAYTU

47

YUSUF

ERTUŞ

48

ZEHRA

TEKDEMİR

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

 

 

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI (KELAM) DOKTORA PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

BE116 Nolu Derslik

1

ALANUR

ERDOĞAN

2

ALİ

SATILMIŞ

3

FATİH

ÇİFTÇİ

4

MELEK BÜŞRA

TOKATLIOĞLU

5

RAMAZAN

 ERPİK

6

SİBEL

DİNÇASLAN

7

SÜHEYBE RAHME

YILDIRIM

8

ŞEHMUS

AKAN

9

ZÜBEYR

ÇETİN

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI KELAM TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

BE116 Nolu Derslik

1

ABDUL KADİR

EMEKLİ

2

AHMET TARIK

AKSAN

3

AYŞENUR

KABACA

4

BETÜL ZEHRA

GÖK

5

BÜŞRA

ÇAKIRHAN

6

BÜŞRA

YÜCEDAĞ

7

CANAN

GÜLER

8

ELİF

KARAKUŞ

9

FURKAN VELİ

ÖZALP

10

HATİCE SUEDA

BELADA

11

İSHAK

ALPAR

12

KEREM

ŞEN

13

MEHMET ESAD

EMEKLİ

14

MUHAMMED ENES

KARAÇOBAN

15

MUHAMMET SAMİ

ÖRGEN

16

ÖMER FARUK

DEMİRCİ

17

SADİYE

SEYMEN

18

ŞEYMA GÜLSEREN

DÖNMEZ

19

TUBA

SEMERCİ

20

ÜMMİYE

KAYIŞ

21

VİLDAN

ALP

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

MANEVİ DANIŞMANLIK VE REHBERLİK ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

BZ03 / BZ06 Nolu Derslikler

1

BETÜL

YAMAN

2

BETÜL

YILDIRIM KOCAOĞLU

3

BÜŞRA

BAŞAK

4

CANAN

DERMAN

5

EDA NUR

BALKAN

6

ENES

KAVAS

7

ESRA

KILIÇ

8

FATMA BETÜL

ÖZTÜRK

9

FATMA ZEHRA

TOPÇU

10

FİRDEVS

AYDEMİR

11

HACER ESRA

DURSUN

12

HİLAL BAŞAK

BENLİ

13

HÜLYA

BİLGİLİ

14

HÜMEYRA

KAYADA

15

İBRAHİM

BAL

16

MELİHA NUR

DEMİR

17

MELİKE

SAKA

18

MELİKE NUR

ESEN

19

M. CEVHER

BÜLBÜL

20

MURAT

KEPİR

21

NİGAR

İNAN

22

NURCAN

ÖZTÜRK

23

NURETTİN

BAYRAKTAR

24

RÜMEYSA

GEÇER

25

SARE NUR

HACIİBRAHİMOĞLU

26

SELMA

BAZNA

27

SELVA NUR

AKTAŞ

28

SEMA

TURGUT

29

SENA

GÜLLÜ

30

SENANUR

GEREV

31

SEVDENUR

ÜNAL

32

SÜMEYYE

AYDIN ÖZDEMİR

33

SÜNDÜS

KURT

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

 

 

 

MANEVİ DANIŞMANLIK VE REHBERLİK ANABİLİM DALI TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi  

BZ06 Nolu Derslik

1

DURSUN

AKINCI

2

EMİNE

HAZIROĞLU

3

FATMA

KURT

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

PSİKOLOJİ ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C118 / C117 / C116 Nolu Derslikler

1

AMİNE BÜKRE

KİHTİR

2

ASLIHAN

AKGÖĞ

3

AYŞE ZEYNEP

KAYA

4

AYŞENUR

AKAN

5

BAŞAK

SAYIM

6

BAYRAM

SOLHAN

7

ELİF ŞEVVAL

ARSLANBABA

8

EMİNE ŞEYMA

ÇAĞLAR KURTULMUŞ

9

ENES

SARIGÜL

10

ESRA

DURMAZ

11

EYÜP

YÜCEL

12

FATMA

KIYMAZ

13

FATMA NUR

DOLU

14

FATMA ZEHRA

ÇAVDAR

15

FATMA ZEHRA

ÇAVDAR

16

FEYZANUR

ÇINAR

17

FİLİZ

KAYAN

18

HARUN

DEMİR

19

KÜBRA

RECE

20

LEYLA ZEYNEP

VERÇİN

21

MAHMUT ERKAM

KARAKAYA

22

MAHMUT ZİYA

YILMAZ

23

MEHLİKA

ÇAKAN

24

MELİSA

ÖZTÜRK

25

MERVE NUR

ALTUNDAL

26

MUHAMMED

ASRAK

27

MUKADDES KEVSER

KIRBAŞOĞLU

28

MÜCAHİT

GÜL

29

NURGÜL

BAHADIR

30

ÖMER

AYYILDIZ

31

ÖMÜR ÖZDEN

KOÇYİĞİT

32

ÖZLEM ŞAHİKA

ERKESİM

33

REYYAN AYNUR

ALP

34

RUKİYE BÜŞRA

ÇELİK

35

SÜMEYYE

SEMERCİ

36

SÜMEYYE

MOLLAALİOĞLU SAYGIN

37

SÜMEYYE AYÇA

EKMEN

38

SÜMEYYE HAMRA

KOTAN

39

ŞEYMA

AYDIN

40

ŞEYMA

COŞKUN

41

ŞÜHEDA NUR

ERDOĞAN

42

TUĞBA

AKBALIK

43

ZEYNEP BEYZA

YAZICI

- Psikoloji Yüksek Lisans Programı, Bilişsel ve Gelişim Psikolojisi alanında olacaktır.

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

CZ09 Nolu Derslik

1

AHMED

NAWWARA

2

ALPER

ÖZKURT

3

BELKIS HİCRET

YAVUZ

4

DUYGU

BEKTAŞ

5

EMRE

GÜVEN

6

HARUN

SÜRÜKLİ

7

HATİCE NUR

İÇEN

8

MEHMET FATİH

AKILMA

9

MELEK

ÇERİBAŞ*

10

MUHAMMET MEDENİ

ŞAHİN

11

MUSTAFA ZÜBEYİR

BERK

12

NAJIBA

ASIL*

13

OĞUZHAN

BARÇIN

14

ÖMER FARUK

DEMİROĞLU*

15

ÖZGÜR

DALÇIK*

16

SEDA

TUTAR

17

SENA BETÜL

YILMAZ

18

SÜMEYYA HİLAL

ALTUN

19

ŞERİFE

CEBECİ*

20

YASİN

KANİK*

21

ZEYNEP

GÜNGÖRDÜ*

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

 

TARİH ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

C220 Nolu Derslik

1

EMİRHAN

ÖZÇELİK

2

HATİCE

KARA

3

KENAN

KAYA

4

ONURCAN

KARADAĞ

5

OSMAN

ATASOY

6

SÜLEYMAN

RAMAZANOV

7

TAN BERK

AKI

8

VALI

KHAVITOV

 

TARİH ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

BZ08 / BZ05 Nolu Derslikler

1

ABDULLAH ENES

BIYIKLI

2

AHMED FARUK

KANBAK

3

AHMET CAN

YENİCE

4

AHSEN

YURDAKUL

5

ALP

CANIM

6

ARİFE

GÜVEN

7

ATİLLA

ÖZER

8

AYŞE HÜMEYRA

DEMİRCİ

9

AYŞENUR

KAYABAŞ

10

AYŞENUR

KAYABAŞ

11

BERK

YILDIZ

12

BEYZA NUR

CERAN

13

BÜŞRA

KUL

14

BÜŞRA ELİF

ASLAN

15

ELİF NESLİHAN

DOĞAN

16

EMRAH

EFE

17

EREN

ÖZÇELİK

18

ESRA

ÖCALAN

19

ESRA NUR

BİNGÖL

20

FATMA SÜHEYLA

İSLAMOĞLU

21

FURKAN

DİRİCAN

22

İLKNUR

İRTEGÜN

23

MELİKE BELKIS

TURAN

24

MERT

KIRBAŞOĞLU

25

MUHAMMED

26

MUHAMMED YUSUF

AKYILDIZ

27

M. MUSTAFA

KOÇ

28

OĞUZHAN

ÇAVDAR

29

RECEP TALHA

OZAN

30

RÜMEYSA

ESEN

31

SENA

HACIOSMANOĞLU

32

ŞEVKET

KARAKUŞ

33

ŞEYMA

KAYA

34

TAYFUN

AKSAN

35

UMUT

FAYİZ

36

UMUT ULAŞ

DURSUN

37

VOLKAN

MERİÇ

38

YUNUS

ŞİRİN

39

ZEYNEP ŞEVVAL

ORHAN

 * İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

 

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI (TEFSİR) DOKTORA PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

AE106 Nolu Derslik

1

ABDOUL KADIRI

DANTE

2

AHMAD

ALALI

3

MUSAB

KOPARAL

4

TUĞBA

DEMİREL

5

ZEYNEP

TEMEL

 

 

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI (TEFSİR) TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 25.09.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi

AE106 Nolu Derslik

1

BEYZANUR

YELEK

2

EMİNE

MÜSLÜMOĞLU

3

HARUN

BOZKURT

4

HATİCE SÜNDÜZ

GÜNGÖRDÜ

5

HAYRULNİSA

AKDOĞAN

6

İSMAİL SAMİ

ARSLANTÜRK

7

MUHAMMAD ZAMEER

KHAN

8

MUHAMMED FURKAN

ÖZKAN

9

MUHAMMET

KAHVECİ

10

MUSA

HANCIOĞLU

11

ROYAL

JALALOV

12

SÜMEYYE

ÇAĞLAR

13

SÜMEYYE

KILIÇ

14

ŞEYMA

AKINCI

15

ŞÜHEDA NUR

SEVEN

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

*** Arapça sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

****Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!