2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Lisansüstü Programları Bilim Sınavına Girecek Aday Öğrenci Listeleri

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Lisansüstü Programları Bilim Sınavına Girecek Aday Öğrenci Listeleri aşağıdadır.

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER ANABİLİM DALI

TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (%30 İNGİLİZCE)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 29.01.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C-117 Numaralı Derslik

1.      ZEYNEP KIRKARLAR

2.      BEYZANUR BAŞARAN*

3.      HATİCE KÜBRA TABAN*

4.      BOUBACAR İBRAHİM*

5.      ABDULATİF ALİ OSMAN*

6.      MONEF MAZEN YAHYA AL-ALIE*

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER ANABİLİM DALI

TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (İNGİLİZCE)

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 29.01.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C-117 Numaralı Derslik

1.      HAMİDE KARATAŞ*

2.      MUHAMMET ESİN

3.      FUNDA DAĞ

4.      ALİ SEMİH USTA*

5.      KAAN YASİN ERSOY

6.      KEMAL KISA

7.      BARBAROS GÜLÜMSER

8.      JERMAİN WİLMER LUMBUKU

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

PSİKOLOJİ ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 29.01.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C-129 Numaralı Derslik

1.       HAVLENUR ÜNEYSE AKKUŞ

2.       MUHAMMED İKBAL GÜLER

3.       ELİF EDİZ*

4.       EDA KILIÇ*

5.       LEYLA ARSLAN*

6.       HANDE YÜKSEL

7.       SİNEM ÖRNEK

8.       SELEN BOSTANCI*/***

9.       ZEYNEP ALBAYRAK*

10.    ŞERİFE FEYZA AYDIN*

11.    BELKIS BOZDAĞ*

12.    DİAA ALSHİSHANİ*

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

ÇEVİRİBİLİM ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 29.01.2020

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C-113 Numaralı Derslik

1.       MÜGE DURUKAN

2.       YAHYA ABDİ ROBLEH*

3.       MERVE OTMAN

4.       SEMİH DURSUNGÜL

5.       ŞEYMA NUR SALTAŞ

6.       NİHAL TUZCU

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!

ÇEVİRİBİLİM ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI

BİLİM SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRENCİ LİSTESİ

Önemli Not: Bilim sınavına girmeyen adaylar mülakat sınavına alınmayacaktır!

Mülakat yer ve saati bilim sınavı sırasında duyurulacaktır!

Tarih: 29.01.2019

Saat: 10.00

Yer: Elmalıkent/Ümraniye Merkez Yerleşkesi –

C-113 Numaralı Derslik

1.       HASAN KOCADAYIOĞULLARI*

2.       BÜNYAMİN ÇİKO

3.       LAİLO MAKKAMBAYEVA*/**

* İngilizce sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

** Türkçe sınavından başarılı olduğu takdirde sınava alınacaktır!

***Eksik evraklarını ibraz etmek kaydıyla sınava alınacaktır!